Akyga AKY1962 okrugli akumulator LIR 2450 Li-Ion 200 mAh 3.7 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454934 - 62
- Oznaka:
- AKY1962
- EAN:
- 5.90657E+12
- Kataloški br:
- 3454934 - 62
- Oznaka:
- AKY1962
- EAN:
- 5.90657E+12
Akyga AKY1962 okrugli akumulator LIR 2450 Li-Ion 200 mAh 3.7 V 1 kom.
18.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli akumulator |
| Veličina | LIR 2450 |
| dim. | (D x Š x V) 5 x 24.5 x 24.5 mm |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 200 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 5 mm |
| Širina | 24.5 mm |
| Visina | 24.5 mm |
| Težina | 6.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | da |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Akyga® AKY1962 je visokoučinkovita litij-ionska gumbasta baterija LIR2450 koja kombinira kompaktnu veličinu s visokim kapacitetom. Baterija je idealno rješenje za napajanje uređaja kojima je potreban kompaktan, ali dugotrajan izvor napajanja - od potrošačke elektronike do IoT projekata i medicinskih uređaja.
S naponom od 3,7 V i kapacitetom od 200 mAh, UltraCoin LIR2450 baterija tvrtke Akyga® nudi stabilan i dugotrajan rad za primjene srednje do niske snage. Li-ionska tehnologija omogućuje više ciklusa punjenja bez memorijskog efekta, dok nisko samopražnjenje održava ćeliju spremnom za upotrebu čak i nakon duljih razdoblja neaktivnosti.
Litij-ionska baterija LIR2450 se široko koristi u pametnim satovima, sustavima za praćenje, daljinskim upravljačima, senzorima okoliša i kao izvor napajanja u DIY uređajima i ugrađenim projektima. Zahvaljujući visokoj kvaliteti izrade i stabilnim performansama, često se koristi i kao zamjena za bateriju u uređajima koji zahtijevaju veći kapacitet u ograničenom prostoru.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S naponom od 3,7 V i kapacitetom od 200 mAh, UltraCoin LIR2450 baterija tvrtke Akyga® nudi stabilan i dugotrajan rad za primjene srednje do niske snage. Li-ionska tehnologija omogućuje više ciklusa punjenja bez memorijskog efekta, dok nisko samopražnjenje održava ćeliju spremnom za upotrebu čak i nakon duljih razdoblja neaktivnosti.
Litij-ionska baterija LIR2450 se široko koristi u pametnim satovima, sustavima za praćenje, daljinskim upravljačima, senzorima okoliša i kao izvor napajanja u DIY uređajima i ugrađenim projektima. Zahvaljujući visokoj kvaliteti izrade i stabilnim performansama, često se koristi i kao zamjena za bateriju u uređajima koji zahtijevaju veći kapacitet u ograničenom prostoru.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)