Akyga AKY1964 okrugli akumulator LIR 1648 Li-Ion 80 mAh 3.7 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454937 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
- Kataloški br:
- 3454937 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
Akyga AKY1964 okrugli akumulator LIR 1648 Li-Ion 80 mAh 3.7 V 1 kom.
22.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli akumulator |
| Veličina | LIR 1648 |
| dim. | (D x Š x V) 4.8 x 16 x 16 mm |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 80 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 4.8 mm |
| Širina | 16 mm |
| Visina | 16 mm |
| Težina | 2.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | da |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Akyga® AKY1964 je minijaturna litij-ionska baterija tipa LIR1648 koja kombinira dizajn u obliku novčića s visokom funkcionalnošću. To je savršen izbor za moderne uređaje kojima je potreban ne samo tanak, već i snažan izvor napajanja.
S naponom od 3,7 V i kapacitetom od 80 mAh, baterija LIR1648 tvrtke Akyga® savršena je za napajanje komponenti niske potrošnje energije - od pametnih privjesaka za ključeve i minijaturnih mjernih sustava do nosivih uređaja. Plosnati dizajn osigurava lakšu integraciju u projekte za koje konvencionalne cilindrične ćelije nisu prikladne.
Korištenje litij-ionskih ćelija omogućuje višestruko punjenje bez gubitka performansi, bez memorijskog efekta i dugi vijek trajanja s niskim samopražnjenjem. Litij-ionska baterija AKY1964 rješenje je za programere koji očekuju stabilan rad, sigurnost korištenja i kompaktan oblik u elegantnom UltraCoin formatu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S naponom od 3,7 V i kapacitetom od 80 mAh, baterija LIR1648 tvrtke Akyga® savršena je za napajanje komponenti niske potrošnje energije - od pametnih privjesaka za ključeve i minijaturnih mjernih sustava do nosivih uređaja. Plosnati dizajn osigurava lakšu integraciju u projekte za koje konvencionalne cilindrične ćelije nisu prikladne.
Korištenje litij-ionskih ćelija omogućuje višestruko punjenje bez gubitka performansi, bez memorijskog efekta i dugi vijek trajanja s niskim samopražnjenjem. Litij-ionska baterija AKY1964 rješenje je za programere koji očekuju stabilan rad, sigurnost korištenja i kompaktan oblik u elegantnom UltraCoin formatu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)