Akyga AKY1981 okrugli akumulator LIR 2016 Li-Ion 22 mAh 3.7 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454933 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
- Kataloški br:
- 3454933 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
Akyga AKY1981 okrugli akumulator LIR 2016 Li-Ion 22 mAh 3.7 V 1 kom.
13.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli akumulator |
| Veličina | LIR 2016 |
| dim. | (D x Š x V) 1.6 x 20 x 20 mm |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 22 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 1.6 mm |
| Širina | 20 mm |
| Visina | 20 mm |
| Težina | 1.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | da |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Akyga® AKY1981 UltraCoin LIR2016 litij-ionska baterija je mala, ali snažna ćelija dizajnirana za kompaktne elektroničke uređaje. S promjerom od 20 mm i debljinom od samo 1,6 mm, idealan je za primjene gdje je svaki milimetar važan – od pametnih satova do mikroelektronike i medicinskih uređaja.
Unatoč ultra tankom dizajnu, LIR2016 Li-ion baterija isporučuje napon od 3,7 V i kapacitet od 22 mAh. To je dovoljno za napajanje malih strujnih krugova, senzora i drugih komponenti stabilnim naponom. Litij-ionska tehnologija osigurava nisko samopražnjenje, više ciklusa punjenja i bez memorijskog efekta – sve to doprinosi dugotrajnom radu bez problema.
Zahvaljujući kompaktnoj veličini i pouzdanim performansama, gumbasta baterija LIR2016 idealna je za korištenje u pametnim narukvicama, sustavima za praćenje aktivnosti, mikrosenzorima i „uradi sam“ projektima. Također je popularna zamjena u tankim daljinskim upravljačima, elektroničkim privjescima za ključeve i drugim kompaktnim prijenosnim uređajima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Unatoč ultra tankom dizajnu, LIR2016 Li-ion baterija isporučuje napon od 3,7 V i kapacitet od 22 mAh. To je dovoljno za napajanje malih strujnih krugova, senzora i drugih komponenti stabilnim naponom. Litij-ionska tehnologija osigurava nisko samopražnjenje, više ciklusa punjenja i bez memorijskog efekta – sve to doprinosi dugotrajnom radu bez problema.
Zahvaljujući kompaktnoj veličini i pouzdanim performansama, gumbasta baterija LIR2016 idealna je za korištenje u pametnim narukvicama, sustavima za praćenje aktivnosti, mikrosenzorima i „uradi sam“ projektima. Također je popularna zamjena u tankim daljinskim upravljačima, elektroničkim privjescima za ključeve i drugim kompaktnim prijenosnim uređajima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)