Akyga AKY1983 okrugli akumulator LIR 2016 Li-Ion 28 mAh 3.7 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454935 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
- Kataloški br:
- 3454935 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
Akyga AKY1983 okrugli akumulator LIR 2016 Li-Ion 28 mAh 3.7 V 1 kom.
15.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli akumulator |
| Veličina | LIR 2016 |
| dim. | (D x Š x V) 1.6 x 20 x 20 mm |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 28 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 1.6 mm |
| Širina | 20 mm |
| Visina | 20 mm |
| Težina | 1.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | da |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Akyga® AKY1983 je litij-ionska baterija LIR2016 dizajnirana za napajanje ultrakompaktnih elektroničkih uređaja. S promjerom od 20 mm i debljinom od samo 1,6 mm, idealan je za primjene gdje je svaki milimetar prostora važan - na primjer, u tankim daljinskim upravljačima, sportskim narukvicama, elektroničkim oznakama i mikrosenzorima.
Unatoč maloj veličini, baterija isporučuje 3,7 V i kapacitet od 28 mAh, što je dovoljno za stabilno napajanje uređaja male snage. LIR2016 AKY1983 tvrtke Akyga® je pouzdana ćelija za sustave koji zahtijevaju ponovljiv, energetski učinkovit rad tijekom duljih vremenskih razdoblja - i u kontinuiranom i u stanju pripravnosti.
Litij-ionska baterija jamči višestruko punjenje bez gubitka kapaciteta, bez memorijskog efekta i nisku stopu samopražnjenja. Zbog toga je LIR2016 AKY1983 ne samo izdržljiv, već i udoban za korištenje – idealan za moderne elektroničke projekte koji zahtijevaju pouzdanost u kompaktnom kućištu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Unatoč maloj veličini, baterija isporučuje 3,7 V i kapacitet od 28 mAh, što je dovoljno za stabilno napajanje uređaja male snage. LIR2016 AKY1983 tvrtke Akyga® je pouzdana ćelija za sustave koji zahtijevaju ponovljiv, energetski učinkovit rad tijekom duljih vremenskih razdoblja - i u kontinuiranom i u stanju pripravnosti.
Litij-ionska baterija jamči višestruko punjenje bez gubitka kapaciteta, bez memorijskog efekta i nisku stopu samopražnjenja. Zbog toga je LIR2016 AKY1983 ne samo izdržljiv, već i udoban za korištenje – idealan za moderne elektroničke projekte koji zahtijevaju pouzdanost u kompaktnom kućištu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)