Akyga AKY1984 okrugli akumulator LIR 2025 Li-Ion 48 mAh 3.7 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454936 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
- Kataloški br:
- 3454936 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
Akyga AKY1984 okrugli akumulator LIR 2025 Li-Ion 48 mAh 3.7 V 1 kom.
16.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli akumulator |
| Veličina | LIR 2025 |
| dim. | (D x Š x V) 2.5 x 20 x 20 mm |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 48 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 2.5 mm |
| Širina | 20 mm |
| Visina | 20 mm |
| Težina | 2.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | da |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Akyga® AKY1984 je litij-ionska baterija LIR2025 koja kombinira kompaktne dimenzije s pouzdanim performansama. Dizajnirana je u formatu gumbaste baterije promjera 20 mm i debljine 2,5 mm, što je čini idealnim izvorom napajanja za uređaje gdje je svaki milimetar prostora važan – od elektroničkih naprava do mjernih modula i sustava za praćenje.
Litij-ionska baterija LIR2025 nudi napon od 3,7 V i kapacitet od 48 mAh, što je čini izvrsnim izborom za primjene s malom do srednjom snagom. Pogodan je za korištenje u senzorima, satovima, trackerima, maloj mobilnoj elektronici i DIY projektima koji zahtijevaju stabilno i ponovljivo napajanje.
Ova ćelija temelji se na provjerenoj litij-ionskoj tehnologiji koja omogućuje više ciklusa punjenja bez gubitka kapaciteta, bez memorijskog efekta i s niskim samopražnjenjem. Baterija LIR2025 AKY1984 tvrtke Akyga® jamči dugotrajan i siguran rad u kompaktnom i učinkovitom dizajnu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Litij-ionska baterija LIR2025 nudi napon od 3,7 V i kapacitet od 48 mAh, što je čini izvrsnim izborom za primjene s malom do srednjom snagom. Pogodan je za korištenje u senzorima, satovima, trackerima, maloj mobilnoj elektronici i DIY projektima koji zahtijevaju stabilno i ponovljivo napajanje.
Ova ćelija temelji se na provjerenoj litij-ionskoj tehnologiji koja omogućuje više ciklusa punjenja bez gubitka kapaciteta, bez memorijskog efekta i s niskim samopražnjenjem. Baterija LIR2025 AKY1984 tvrtke Akyga® jamči dugotrajan i siguran rad u kompaktnom i učinkovitom dizajnu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)