Akyga gumbasta baterija CR 2032 3 V 1 kom. 210 mAh Li-MnO2 CR2032 PP3A
- Kataloški br:
- 3421057 - 62
- Oznaka:
- AKY2486
- EAN:
- 5906574243728
- Kataloški br:
- 3421057 - 62
- Oznaka:
- AKY2486
- EAN:
- 5906574243728
Akyga gumbasta baterija CR 2032 3 V 1 kom. 210 mAh Li-MnO2 CR2032 PP3A
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | CR 2032 |
| dim. | (D x Š x V) 21 x 26.5 x 3.5 mm |
| Priključak | tiskani lemljeni priključak |
| Tehnologija | Li-MnO2 |
| Napon | 3 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 210 mAh |
| Visina | 3.5 mm |
| Težina | 3 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
| Dužina | 21 mm |
| Širina | 26.5 mm |
Opis
Opis
Akyga® AKY2486 je visokokvalitetna litijeva baterija CR2032 PP3A s naponom od 3 V i kapacitetom od 210 mAh, dizajnirana za napredne elektroničke primjene. Opremljen 3-pinskim konektorima, idealan je za THT montažu i osigurava čvrstu vezu s tiskanim pločama i pouzdanost u svakom projektu.
Litij-Mangan-Li-MnO2 tehnologija
CR2032 baterija Akyga® AKY2486 temelji se na litij-manganovoj tehnologiji koja jamči stabilan napon i visoku energetsku učinkovitost. Kapacitet od 210 mAh osigurava dugotrajno napajanje uređaja, a niska stopa samopražnjenja omogućuje dugotrajno skladištenje bez gubitka performansi.
Svestrana upotreba CR2032 litijevih baterija
Zahvaljujući 3-pinskim konektorima i kompatibilnosti s THT montažom, baterija CR2032 idealna je za uređaje poput satova stvarnog vremena, kontrolera, memorijskih modula i IoT sustava. Također se koristi u medicinskim primjenama i DIY projektima koji zahtijevaju stabilno i dugotrajno napajanje.
Preciznost i pouzdanost
Baterija Akyga® CR2032 PP3A dizajnirana je za dugotrajan rad u različitim uvjetima. Njihov dizajn osigurava pouzdanost instalacije i performanse, što ih čini idealnim izborom za primjene gdje su preciznost i pouzdanost važni.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Litij-Mangan-Li-MnO2 tehnologija
CR2032 baterija Akyga® AKY2486 temelji se na litij-manganovoj tehnologiji koja jamči stabilan napon i visoku energetsku učinkovitost. Kapacitet od 210 mAh osigurava dugotrajno napajanje uređaja, a niska stopa samopražnjenja omogućuje dugotrajno skladištenje bez gubitka performansi.
Svestrana upotreba CR2032 litijevih baterija
Zahvaljujući 3-pinskim konektorima i kompatibilnosti s THT montažom, baterija CR2032 idealna je za uređaje poput satova stvarnog vremena, kontrolera, memorijskih modula i IoT sustava. Također se koristi u medicinskim primjenama i DIY projektima koji zahtijevaju stabilno i dugotrajno napajanje.
Preciznost i pouzdanost
Baterija Akyga® CR2032 PP3A dizajnirana je za dugotrajan rad u različitim uvjetima. Njihov dizajn osigurava pouzdanost instalacije i performanse, što ih čini idealnim izborom za primjene gdje su preciznost i pouzdanost važni.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)