Akyga USB adapter AK-AD-51
- Kataloški br:
- 3421101 - 62
- Oznaka:
- AK-AD-51
- EAN:
- 5901720134882
- Kataloški br:
- 3421101 - 62
- Oznaka:
- AK-AD-51
- EAN:
- 5901720134882
Akyga USB adapter AK-AD-51
26.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB adapter |
| Tip priključka | USB |
| Priključak A | ženski konektor USB 2.0 tipa A |
| Priključak B | Lightning muški konektor USB-C® mikro USB USB mini USB-B |
| Primjena kabela | USB |
| Izvedba | adapter |
| područja primjene | USB-adapter |
| Visina | 12 mm |
| Dužina | 70 mm |
| Širina | 50 mm |
Opis
Opis
Akyga® AK-AD-51 adapter je vrlo praktičan i praktičan dodatak koji privlači ljude kojima je potrebno istovremeno puniti različite elektroničke uređaje. Privjesak za ključeve omogućuje istovremeno napajanje četiri uređaja putem jednog USB priključka. Veličina i fleksibilnost kabela omogućuju držanje adaptera u džepu, dok ravna konstrukcija kabela osigurava da se nikada ne isprepliću. Privjesak za ključeve može biti nezamjenjiv i u situacijama kada nemamo punjač sa sobom na javnom mjestu s pristupom USB utičnici.
Adapter AK-AD-51 ima sljedeće standarde: USB, Lightning, USB C, Micro-USB i Mini-USB. Privjesak za ključeve omogućuje samo punjenje uređaja, ali ne podržava prijenos podataka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Adapter AK-AD-51 ima sljedeće standarde: USB, Lightning, USB C, Micro-USB i Mini-USB. Privjesak za ključeve omogućuje samo punjenje uređaja, ali ne podržava prijenos podataka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.