Akyga USB-C kabel USB-A utikač, USB-C® utikač 1.8 m bijela AK-USB-60
- Kataloški br:
- 3454932 - 62
- EAN:
- 5.90671E+12
- Kataloški br:
- 3454932 - 62
- EAN:
- 5.90671E+12
Akyga USB-C kabel USB-A utikač, USB-C® utikač 1.8 m bijela AK-USB-60
15.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C kabel |
| Izvedba | kabel za punjenje |
| Priključci | USB-A utikač USB-C® utikač |
| Boja | bijela |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Vrsta priključka | ravan |
| Maksimalna učinkovitost | 12 W @ 5 V / 2.4 A |
| Tip priključka | USB 2.0 |
| Materijal | silikon |
| Strujna opteretivost (ukupna) | 2.4 A |
| Snaga | 12 W |
| Težina | 46 g |
Opis
Opis
Akyga® AK-USB-60 je silikonski kabel s USB-C i USB-A konektorima dizajniran za praktično punjenje i prijenos podataka. Kabel omogućuje brzo punjenje pametnih telefona, bežičnih slušalica, tableta i ostalih uređaja opremljenih modernim USB-C priključkom. USB 2.0 standard omogućuje prijenos podataka brzinama do 480 Mbps, tako da se fotografije, videozapisi ili dokumenti mogu prenijeti brzo i bez napora.
Kabel Akyga® AK-USB-60 duljine 1,8 metara izrađen je od visokokvalitetnog bakra, što osigurava izvrsnu vodljivost i minimalan gubitak energije. Silikonski premaz čini kabel izuzetno fleksibilnim i otpornim na mehanička oštećenja poput habanja ili savijanja. Mat završna obrada ne samo da poboljšava estetiku, već i povećava jednostavnost korištenja te produžuje vijek trajanja kabela u svakodnevnoj upotrebi.
Praktična značajka kabela AK-USB-60 je plava LED dioda integrirana u USB-C konektor. Diskretna rasvjeta olakšava pronalaženje utikača u uvjetima slabog osvjetljenja i osigurava brzo i praktično spajanje uređaja, čak i noću.
Zahvaljujući USB-A i USB-C konektorima, kabel AK-USB-60 kompatibilan je sa širokim rasponom mobilnih uređaja popularnih marki kao što su Samsung, Huawei, OPPO i Xiaomi. Zahvaljujući klasičnoj bijeloj boji, kabel izgleda moderno i elegantno te se savršeno uklapa u bilo koje okruženje – i kod kuće i na poslu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Kabel Akyga® AK-USB-60 duljine 1,8 metara izrađen je od visokokvalitetnog bakra, što osigurava izvrsnu vodljivost i minimalan gubitak energije. Silikonski premaz čini kabel izuzetno fleksibilnim i otpornim na mehanička oštećenja poput habanja ili savijanja. Mat završna obrada ne samo da poboljšava estetiku, već i povećava jednostavnost korištenja te produžuje vijek trajanja kabela u svakodnevnoj upotrebi.
Praktična značajka kabela AK-USB-60 je plava LED dioda integrirana u USB-C konektor. Diskretna rasvjeta olakšava pronalaženje utikača u uvjetima slabog osvjetljenja i osigurava brzo i praktično spajanje uređaja, čak i noću.
Zahvaljujući USB-A i USB-C konektorima, kabel AK-USB-60 kompatibilan je sa širokim rasponom mobilnih uređaja popularnih marki kao što su Samsung, Huawei, OPPO i Xiaomi. Zahvaljujući klasičnoj bijeloj boji, kabel izgleda moderno i elegantno te se savršeno uklapa u bilo koje okruženje – i kod kuće i na poslu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)