Akyga USB-C® konektor AK-AD-68
- Kataloški br:
- 3421112 - 62
- Oznaka:
- AK-AD-68
- EAN:
- 5901720137593
- Kataloški br:
- 3421112 - 62
- Oznaka:
- AK-AD-68
- EAN:
- 5901720137593
Akyga USB-C® konektor AK-AD-68
9.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® konektor |
| Tip priključka | USB-C® |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Primjena kabela | USB-C® |
| Izvedba | konektor |
| područja primjene | USB-adapter |
| Visina | 9 mm |
| Dužina | 9 mm |
| Širina | 9 mm |
Opis
Opis
Akyga® AK-AD-68 je zamjenjivi magnetski USB-C kabelski konektor. To je mali utikač koji je trajno ugrađen u utičnicu vašeg mobilnog uređaja. Pomoću njega možete jednostavno spojiti telefon, tablet ili Bluetooth zvučnik za punjenje. Također se može koristiti ako želite dodati dodatni priključak drugom uređaju ili ako izgubite stari. Zahvaljujući njemu, možete smanjiti spajanje utikača za punjenje na minimum. To značajno smanjuje rizik od kvara zbog habanja utičnice i produžuje vijek trajanja uređaja.
Magnetski USB kabel nije uključen i mora se kupiti zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Magnetski USB kabel nije uključen i mora se kupiti zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.