Akyga USB konektor AK-AD-67
- Kataloški br:
- 3421111 - 62
- Oznaka:
- AK-AD-67
- EAN:
- 5901720137586
- Kataloški br:
- 3421111 - 62
- Oznaka:
- AK-AD-67
- EAN:
- 5901720137586
Akyga USB konektor AK-AD-67
10.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB konektor |
| Tip priključka | USB-Micro-B |
| Priključak A | muški konektor USB 2.0 tipa micro-B |
| Primjena kabela | USB |
| Izvedba | konektor |
| područja primjene | USB-adapter |
| Visina | 14 mm |
| Dužina | 9 mm |
| Širina | 9 mm |
Opis
Opis
Akyga® AK-AD-67 magnetski mikro USB kraj je kompaktan dodatak magnetskim kabelima. To je zamjenjivi utikač koji se montira u priključak za napajanje mobilnih uređaja. Adapter se priključuje na micro USB portove pametnih telefona, tableta, Bluetooth zvučnika i drugih uređaja. Punjenje uz njegovu pomoć smanjuje trošenje utičnice uređaja. To značajno produžuje vijek trajanja takvog uređaja.
Magnetski USB kabel nije uključen i mora se kupiti zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Magnetski USB kabel nije uključen i mora se kupiti zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.