Albrecht DR 521 desktop radio DAB+ (1012), UKW (1014) AUX, Bluetooth®, DAB+, UKW uklj. daljinski upravljač, funkcija ala
- Kataloški br:
- 3595952 - 62
- EAN:
- 4.03266E+12
- Kataloški br:
- 3595952 - 62
- EAN:
- 4.03266E+12
Albrecht DR 521 desktop radio DAB+ (1012), UKW (1014) AUX, Bluetooth®, DAB+, UKW uklj. daljinski upravljač, funkcija ala
250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Radio prijemnik | DAB+ (1012) UKW (1014) |
| Funkcije | AUX Bluetooth® DAB+ UKW |
| Određene značajke | uklj. daljinski upravljač funkcija alarma |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 90 x 50 mm |
| Sučelje (izlaz) | audio, stereo (3.5 mm jack) digitalni audio izlaz (optički) F muški konektor |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth |
| Napajanje | strujni pogon |
| Napajanje | adapter za napajanje (uklj. u isporuku) |
| Boja | crna |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dubina | 50 mm |
| Težina | 215 g |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.