Albrecht DR 760 desktop radio DAB+ (1012), UKW (1014) DAB+, AUX, Bluetooth® kućište od pravog drveta, uklj. kutija zvučn
- Kataloški br:
- 3595953 - 62
- EAN:
- 4.03266E+12
- Kataloški br:
- 3595953 - 62
- EAN:
- 4.03266E+12
Albrecht DR 760 desktop radio DAB+ (1012), UKW (1014) DAB+, AUX, Bluetooth® kućište od pravog drveta, uklj. kutija zvučn
395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop radio |
| Radio prijemnik | DAB+ (1012) UKW (1014) |
| Funkcije | DAB+ AUX Bluetooth® |
| Određene značajke | kućište od pravog drveta uklj. kutija zvučnika |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 160 x 135 mm |
| Sučelje (izlaz) | slušalice (3.5 mm jack) |
| Sučelje (ulaz) | Bluetooth DC utičnica 3.5 mm |
| Napajanje | strujni pogon |
| Napajanje | adapter za napajanje (uklj. u isporuku) |
| Boja | drvo smeđa boja srebrna |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 160 mm |
| Dubina | 135 mm |
| Težina | 1860 g |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.