ALPS enkoder 1 kom. EC11E15204A3
- Kataloški br:
- 3462865 - 62
- Oznaka:
- EC11E15204A3
- EAN:
- EC11E15204A3
- Kataloški br:
- 3462865 - 62
- Oznaka:
- EC11E15204A3
- EAN:
- EC11E15204A3
ALPS enkoder 1 kom. EC11E15204A3
6.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | enkoder |
| Tip | EC11E15204A3 |
| Orijentacija (povezivanje) | aksijalni |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Nazivna struja | 0.5 mA |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
Opis
Opis
Alps enkoder EC11
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Inkrementalni enkoder
- • kompaktan dizajn
- • Broj impulsnih izlaza: 15
- • bez tlačne sklopke
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.