ALPS RK09K1110A0J potenciometar s ugljičnim filmom 0.05 W 10 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462855 - 62
- Oznaka:
- RK09K1110A0J
- EAN:
- RK09K1110A0J
- Kataloški br:
- 3462855 - 62
- Oznaka:
- RK09K1110A0J
- EAN:
- RK09K1110A0J
ALPS RK09K1110A0J potenciometar s ugljičnim filmom 0.05 W 10 kΩ 1 kom.
2.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10 kΩ
- linearno
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | potenciometar s ugljičnim filmom |
| Otpor | 10 kΩ |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.05 W |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | RK09K1110A0J |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -10 °C |
Opis
Opis
Alps potenciometar s karbonskim filmom
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Kompaktni potenciometar širine 9,8 mm
- • Idealno za projektiranje setova visoke gustoće
Opseg isporuke
- RK09K1110A0J.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.