aluminij kvadratni profil (D x Š x V) 200 x 40 x 40 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 229816 - 62
- Oznaka:
- 229816
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 229816 - 62
- Oznaka:
- 229816
- EAN:
- 4.01614E+12
aluminij kvadratni profil (D x Š x V) 200 x 40 x 40 mm 1 St.
65.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
65.50 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | aluminij |
| Oblik | kvadratni |
| Dužina | 200 mm |
| Visina | 40 mm |
| Širina | 40 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 40 x 40 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Čvrsti materijal (AL CU Mg Pb F37) u vrlo dobrom okretanju, glodanju i bušenju, kratkotrajan.
- Ovaj tekst je strojno preveden.