aluminij ravan profil (D x Š x V) 200 x 20 x 5 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 229811 - 62
- Oznaka:
- 229811
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 229811 - 62
- Oznaka:
- 229811
- EAN:
- 4.01614E+12
aluminij ravan profil (D x Š x V) 200 x 20 x 5 mm 1 St.
14.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
14.10 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dužina 200 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | aluminij |
| Oblik | ravan |
| Dužina | 200 mm |
| Visina | 5 mm |
| Širina | 20 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 20 x 5 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.