Alutruss sustav traverza 2000 mm
- Kataloški br:
- 3131183 - 62
- Oznaka:
- 60112430
- EAN:
- 4026397665833
- Kataloški br:
- 3131183 - 62
- Oznaka:
- 60112430
- EAN:
- 4026397665833
Alutruss sustav traverza 2000 mm
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mala ukrasna rešetka
- Malo pakiranje od 20 cm
- Posebno jednostavno za montažu pomoću vijka M8
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Cijev-Ø | 8 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 200 mm |
| Težina | 11.45 kg |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 200 x 200 mm |
| Boja | crna (mat) |
| Vrsta proizvoda | sustav traverza |
Opis
Opis
Ukrasna četvrtasta rešetka, za moderne konstrukcije
Postignite dramatične efekte u kombinaciji s prikladnom rasvjetom, bujnim zelenim biljkama, mjedenim elementima i bijelom kao jakim kontrastom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Postignite dramatične efekte u kombinaciji s prikladnom rasvjetom, bujnim zelenim biljkama, mjedenim elementima i bijelom kao jakim kontrastom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Materijal: čelik (premazan prahom)
- Širina: 20 cm
- Promjer x debljina: 8 mm čvrsti materijal
- Molimo naručite odgovarajući set vijaka zasebno
- Dostupan u različitim duljinama
- Za područja primjene kao što su: opremanje trgovina; Mobilni DJ-i/solo zabavljači; montaža
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.