AMD Ryzen 7 5700X 8 x 3.4 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: AMD AM4 65 W
- Kataloški br:
- 2851068 - 62
- Oznaka:
- 100-000000926
- EAN:
- 8592978372316
- Kataloški br:
- 2851068 - 62
- Oznaka:
- 100-000000926
- EAN:
- 8592978372316
AMD Ryzen 7 5700X 8 x 3.4 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: AMD AM4 65 W
560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 5700X, AMD Ryzen™ 7, Socket AM4, 7nm, AMD, 5700X, 3,4 GHz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | AMD AM4 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 5700X |
| Vrsta procesora | Octa Core |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 65 W |
| Level 3 Cache | 32 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.4 GHz / max. 4.6 GHz |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u ladici |
Opis
Opis
Budite među prvima koji će iskusiti AMD Ryzen 7 procesor - nevjerojatno snažan višejezgreni procesor za vrhunske performanse.
AMD StoreMI tehnologija
Brz i jednostavan način za proširenje i ubrzavanje memorije stolnog računala temeljenog na AMD Ryzen™ procesoru.
AMD "Zen 3" jezgra arhitekture
Najbrže jezgre na svijetu za PC igrače
AMD Ryzen™ VR Ready Premium
Za korisnike koji žele vrhunsko VR iskustvo, AMD nudi Ryzen™ VR-Ready Premium procesore visokih performansi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
AMD StoreMI tehnologija
Brz i jednostavan način za proširenje i ubrzavanje memorije stolnog računala temeljenog na AMD Ryzen™ procesoru.
AMD "Zen 3" jezgra arhitekture
Najbrže jezgre na svijetu za PC igrače
AMD Ryzen™ VR Ready Premium
Za korisnike koji žele vrhunsko VR iskustvo, AMD nudi Ryzen™ VR-Ready Premium procesore visokih performansi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)