AMD Ryzen 7 7700 8 x 3.8 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: AMD AM5 65 W
- Kataloški br:
- 2851243 - 62
- Oznaka:
- 100-000000592
- EAN:
- 8592978426187
- Kataloški br:
- 2851243 - 62
- Oznaka:
- 100-000000592
- EAN:
- 8592978426187
AMD Ryzen 7 7700 8 x 3.8 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: AMD AM5 65 W
780.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
780.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 7700 AMD Ryzen™ 7 utičnica AM5 5nm AMD 3,8 GHz 5,3 GHz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | AMD AM5 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 7700 |
| Vrsta procesora | Octa Core |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| GPU-takt | 2200 MHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 65 W |
| Level 3 Cache | 32 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.8 GHz / max. 5.3 GHz |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u ladici |
Opis
Opis
Budite među prvima koji će iskusiti AMD Ryzen 7 procesor - nevjerojatno snažan višejezgreni procesor za vrhunske performanse.
Izvanredan gaming procesor
Vođenje vašeg tima do uspjeha ne bi trebalo koštati bogatstvo. Ovaj procesor nudi iznimnu vrijednost za novac, overclocking i uključuje AMD Wraith Prism hladnjak s RBG LED osvjetljenjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Izvanredan gaming procesor
Vođenje vašeg tima do uspjeha ne bi trebalo koštati bogatstvo. Ovaj procesor nudi iznimnu vrijednost za novac, overclocking i uključuje AMD Wraith Prism hladnjak s RBG LED osvjetljenjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)