AMD Ryzen 7 7800X3D 8 x 4.2 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: AMD AM5 120 W
- Kataloški br:
- 2851319 - 62
- Oznaka:
- 100-000000910
- EAN:
- 8592978447830
- Kataloški br:
- 2851319 - 62
- Oznaka:
- 100-000000910
- EAN:
- 8592978447830
AMD Ryzen 7 7800X3D 8 x 4.2 GHz Octa Core procesor (CPU) u ladici Baza: AMD AM5 120 W
1,195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | AMD AM5 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 7800X3D |
| Vrsta procesora | Octa Core |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 4.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| GPU-takt | 400 MHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 120 W |
| Razina 1 Cache | 512 kB |
| Level 2 Cache | 8 MB |
| Level 3 Cache | 96 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 4.2 GHz / max. 5.0 GHz |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u ladici |
Opis
Opis
Budite među prvima koji će iskusiti AMD Ryzen 7 procesor - nevjerojatno snažan višejezgreni procesor za vrhunske performanse.
Vodeći procesor za igre s AMD 3D V-Cache™ tehnologijom za još bolje performanse u igricama
Bez obzira na postavke, bez obzira na razlučivost, vodite svoj tim do pobjede s ovim nevjerojatnim procesorom za igre. Osim toga, iskoristite AMD V-Cache™ tehnologiju sljedeće generacije za nisku latenciju i poboljšane performanse igranja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vodeći procesor za igre s AMD 3D V-Cache™ tehnologijom za još bolje performanse u igricama
Bez obzira na postavke, bez obzira na razlučivost, vodite svoj tim do pobjede s ovim nevjerojatnim procesorom za igre. Osim toga, iskoristite AMD V-Cache™ tehnologiju sljedeće generacije za nisku latenciju i poboljšane performanse igranja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)