AMD Ryzen 9 9900X3D 12 x 4.4 GHz 12-Core procesor (CPU) u kutiji Baza: #####AMD AM5 120 W
- Kataloški br:
- 3398536 - 62
- Oznaka:
- 100-100001368WOF
- EAN:
- 730143315579
- Kataloški br:
- 3398536 - 62
- Oznaka:
- 100-100001368WOF
- EAN:
- 730143315579
AMD Ryzen 9 9900X3D 12 x 4.4 GHz 12-Core procesor (CPU) u kutiji Baza: #####AMD AM5 120 W
2,440.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,440.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | #####AMD AM5 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 9 |
| Procesor / model | 9900X3D |
| Vrsta procesora | 12-Core |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 4.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| GPU-takt | 2200 MHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 120 W |
| Razina 1 Cache | 960 kB |
| Level 2 Cache | 12 MB |
| Level 3 Cache | 128 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 4.4 GHz / max. 5.5 GHz |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u kutiji |
Opis
Opis
AMD Ryzen™ 9 9900X3D procesor za igranje i stvaranje sadržaja
Ovaj moćni stolni CPU s 2. generacijom AMD 3D V-Cache™ tehnologije. Generation nudi ekstremne performanse za igranje, stvaranje sadržaja, strujanje ili bilo koje radno opterećenje po vašem izboru.
Veće brzine. Više memorije. Veća propusnost. Morate povući sve poluge, istisnuti sve do posljednjeg djelića i sve očistiti. AMD Ryzen 9 procesor dizajniran je kako bi premašio očekivanja i postavio nove standarde za procesore visokih performansi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)