AMD Ryzen Threadripper Pro 9000 WX-Series 96 x 2.5 GHz 96-Core procesor poslužitelja Baza: AMD sTR5 350 W 100-10000
- Kataloški br:
- 3443524 - 62
- EAN:
- 7.30143E+11
- Kataloški br:
- 3443524 - 62
- EAN:
- 7.30143E+11
AMD Ryzen Threadripper Pro 9000 WX-Series 96 x 2.5 GHz 96-Core procesor poslužitelja Baza: AMD sTR5 350 W 100-10000
47,895.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47,895.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | procesor poslužitelja |
| Baza | AMD sTR5 |
| Serija procesora | AMD Ryzen Threadripper Pro |
| Procesor / model | 9000 WX-Series |
| Vrsta procesora | 96-Core |
| Procesorske jezgre (broj) | 96 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 350 W |
| Razina 1 Cache | 7680 KB |
| Level 2 Cache | 96 MB |
| Level 3 Cache | 384 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 96 x 2.5 GHz / max. 5.4 GHz |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
Opis
Opis
Dizajniran za performanse. Izgrađen za proboje. Najbrži procesor za radne stanice na svijetu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)