Amewi 1:24 građevinsko vozilo građevinsko vozilo sa svjetlosnim efektom
- Kataloški br:
- 3428977 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
- Kataloški br:
- 3428977 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
Amewi 1:24 građevinsko vozilo građevinsko vozilo sa svjetlosnim efektom
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- RTR set (spreman za upotrebu) uključujući daljinski upravljač, bateriju i kabel za punjenje
- Izgled prilagođen djeci u upečatljivoj žutoj i crnoj boji
- Funkcije daljinskog upravljanja: Lijevi lanac naprijed/natrag, desni lanac naprijed/natrag, grana uključujući podizanje/spuštanje žlice
- LED rasvjeta
- Automatska demonstracija svih funkcija pritiskom na gumb
- Ručna rotacija od 360°
- Sustav bez smetnji od 2,4 GHz
- Elektronika otporna na prskanje
- Gumene gusjenice za maksimalno prianjanje
- Dugo vrijeme putovanja do 20 minuta
- Zamjenjiva baterija za dugotrajno zadovoljstvo vožnje
- Praktično punjenje baterije putem USB kabela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Prigon | lančani pogon |
| Vrsta proizvoda | građevinsko vozilo |
| Tip električnog motora | s četkama |
| Funkcije | funkcija potpune vožnje podizanje i spuštanje lopate rasvjeta |
| Skala | 1:24 |
| Vrsta modelarstva | građevinsko vozilo |
| Izvedba modela | RtR |
| Vrsta motora | električni |
| Određene značajke | sa svjetlosnim efektom |
| Starosna skupina | iznad 6 godina |
| dim. | (D x Š x V) 310 x 105 x 220 mm |
| Težina | 350 g |
| Proizvođač-br. dijela | 22708 |
| Vrijeme vožnje | 20 min |
| Vrijeme punjenja | 120 min |
| Širina | 105 mm |
| Visina | 220 mm |
| Dužina | 310 mm |
Opis
Opis
S daljinski upravljanim gusjeničnim bagerom G011E, dječja soba postaje veliko gradilište - u realističnom dizajnu u žutoj i crnoj boji prilagođenom djeci, ovo RC vozilo impresionira svojom funkcionalnošću i zabavom. Zahvaljujući radio sustavu od 2,4 GHz bez smetnji, bagerom se može precizno upravljati: dvije gumene gusjenice mogu se odvojeno pomicati naprijed i natrag. To omogućuje izvođenje manevara okretanja na licu mjesta ili navigaciju kroz uska gradilišta. Pomična grana s kašikom također se može podizati i spuštati daljinskim upravljačem, dok ručna rotacija gornjeg nosača od 360° dodatno zaokružuje radni proces.
Jednim dodirom gumba može se pokrenuti funkcija automatske demonstracije koja automatski demonstrira sve funkcije – idealno za gledanje i divljenje. Elektronika otporna na prskanje osigurava da je i vanjska upotreba moguća bez ikakvih problema. Integrirana LED rasvjeta donosi pravu akciju u igru čak i u sumrak. Za dugotrajnu zabavu, baterija je zamjenjiva i nudi do 20 minuta vožnje. Punjenje je praktično pomoću priloženog USB kabela.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Jednim dodirom gumba može se pokrenuti funkcija automatske demonstracije koja automatski demonstrira sve funkcije – idealno za gledanje i divljenje. Elektronika otporna na prskanje osigurava da je i vanjska upotreba moguća bez ikakvih problema. Integrirana LED rasvjeta donosi pravu akciju u igru čak i u sumrak. Za dugotrajnu zabavu, baterija je zamjenjiva i nudi do 20 minuta vožnje. Punjenje je praktično pomoću priloženog USB kabela.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Glavni materijal: plastika
- Baterija: Li-Ion 1S 3.7V 500mAH okrugla ćelija, HBX konektor, 52x15mm, 17g
- Daljinski upravljač: 9 kanala, 2,4 GHz
- Domet oko 30m
- Punjač: USB kabel
Opseg isporuke
- Model
- Daljinsko upravljanje
- Akumulator
- Kabel za punjenje
- Upute DE/EN
Komentar
Potreban pribor 2x 1,5 V AA Mignon baterije za daljinski upravljač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)