Amewi 22709 1:24 električni građevinsko vozilo RtR sa svjetlosnim efektom
- Kataloški br:
- 3428976 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
- Kataloški br:
- 3428976 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
Amewi 22709 1:24 električni građevinsko vozilo RtR sa svjetlosnim efektom
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- RTR set (spreman za upotrebu) uključujući daljinski upravljač, bateriju, kabel za punjenje
- Izgled prilagođen djeci u upečatljivoj žutoj i crnoj boji
- Korito koje se može upravljati
- LED svjetlo u kabini
- Automatska demonstracija svih funkcija
- gumene gume
- Sustav bez smetnji od 2,4 GHz
- Elektronika otporna na prskanje
- Zamjenjiva baterija za dugotrajno zadovoljstvo vožnje
- Praktično punjenje baterije putem USB kabela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | građevinsko vozilo |
| dim. | (D x Š x V) 195 x 105 x 110 mm |
| Vrsta motora | električni |
| Vrsta modelarstva | građevinsko vozilo |
| Težina | 330 g |
| Skala | 1:24 |
| Izvedba modela | RtR |
| Određene značajke | sa svjetlosnim efektom |
| Vrijeme vožnje | 20 min |
| Vrijeme punjenja | 120 min |
| Širina | 105 mm |
| Visina | 110 mm |
| Dužina | 195 mm |
Opis
Opis
Ovaj kamion za kiper na daljinsko upravljanje u mjerilu 1:24 unosi pravu atmosferu gradilišta u dječju sobu – RTR set uključuje sve što vam je potrebno za početak: daljinski upravljač, bateriju i USB kabel za punjenje. Zahvaljujući dizajnu prilagođenom djeci u upečatljivoj žutoj i crnoj boji te jednostavnom kamionu za smeće, kamion za smeće na daljinsko upravljanje idealan je za djecu od 6 godina i više. Robusne gumene gume, 2,4 GHz sustav bez smetnji i elektronika otporna na prskanje osiguravaju dugotrajnu zabavu - u zatvorenom i na otvorenom. Pritiskom gumba može se pokrenuti funkcija automatske demonstracije koja automatski demonstrira sve funkcije. S do 20 minuta vožnje po punjenju baterije i zamjenjivom baterijom, ništa ne stoji na putu zabavi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Glavni materijal: plastika
- Baterija: Li-Ion 1S 3.7V 500mAH okrugla ćelija, HBX konektor, 52x15mm, 17g
- Daljinski upravljač: 9 kanala, 2,4 GHz
- Domet oko 30m
- Punjač: USB kabel
Opseg isporuke
- Model
- Daljinsko upravljanje
- Akumulator
- Kabel za punjenje
- Upute DE/EN
Komentar
Potreban pribor 2x 1,5 V AA Mignon baterije za daljinski upravljač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)
- Dodatni (1)