Amewi 22715 1:64 električni RC funkcijski model RtR
- Kataloški br:
- 3436059 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
- Kataloški br:
- 3436059 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
Amewi 22715 1:64 električni RC funkcijski model RtR
53.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Lijevano pod pritiskom, tijelo izrađeno u cijelosti od metala: posebno robusno i stoga izdržljivo.
- Opremljeno metalnom vilicom, kukom i paletom: za raznoliku i dugotrajnu zabavu.
- Dvije razine brzine (100%, 30%): okretno, lako se manevrira oko prepreka u uskim prostorima smanjenom brzinom.
- Funkcije daljinskog upravljanja: naprijed/natrag, lijevo/desno, podizanje/spuštanje vilice.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC funkcijski model |
| dim. | (D x Š x V) 116 x 41 x 66 mm |
| Vrsta motora | električni |
| Vrsta modelarstva | viličar |
| Težina | 80 |
| Skala | 1:64 |
| Izvedba modela | RtR |
| Određene značajke | uklj. baterija i kabel za punjenje |
| Vrijeme vožnje | 30 min |
| Vrijeme punjenja | 60 min |
| Širina | 41 mm |
| Visina | 66 mm |
| Dužina | 116 mm |
Opis
Opis
Mini viličar na daljinsko upravljanje u mjerilu 1:64 nudi realističnu zabavu za djecu od 6 godina i više te donosi industrijsku funkcionalnost u dječju sobu ili na radni stol. Opremljen pomičnim mehanizmom za podizanje i vilicom od aluminijske legure, mali tereti, poput onih na isporučenoj paleti, mogu se podizati i prevoziti na realističan način. Osim toga, slagač može vući predmete preko leđa, što proširuje mogućnosti igre. Robusno metalno kućište osigurava dug vijek trajanja, čak i uz čestu upotrebu. Integrirana baterija, koja se može praktično puniti putem USB-C priključka, omogućuje vrijeme vožnje do 30 minuta. Pričvršćivač za vilice može se zamijeniti kukom, što otvara daljnje mogućnosti upotrebe. Pomoću daljinskog upravljača mogu se odabrati dvije brzine – 30 posto za precizne manevre i 100 posto za dinamičnu vožnju. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu i upravljivosti, model je idealan za uske prostore i osigurava raznoliku zabavu za igrače svih razina vještina.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- RTR set (spreman za upotrebu) uključujući daljinski upravljač, bateriju, kabel za punjenje
- Ručno podešavanje za pravolinijsku vožnju na vozilu
- gumene gume
- Snažan 2WD pogon (prednji)
- Sustav bez smetnji od 2,4 GHz
Opseg isporuke
- Model s baterijom (ugrađenom)
- Daljinski upravljač uključujući bateriju
- Kabel za punjenje
- Pribor (paleta i kuka)
- Upute DE/EN
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)