Amewi Hyper Go SC+ Scale Crawler FOC bez četkica 1:12 RC model automobila za početnike električni crawler pogon na sva č
- Kataloški br:
- 3436350 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
- Kataloški br:
- 3436350 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
Amewi Hyper Go SC+ Scale Crawler FOC bez četkica 1:12 RC model automobila za početnike električni crawler pogon na sva č
895.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
895.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- FOC motor/kontroler s inteligentnim upravljanjem okretnim momentom: Za izuzetno osjetljivo rukovanje i izvrsne karakteristike puzanja
- Programabilni kontroler putem aplikacije za pametne telefone: Jednostavna optimizacija tijekom vožnje
- Pogonski sklop i zupčanici izrađeni od robusnog čelika ili metalne legure: Za maksimalnu izdržljivost i precizan prijenos snage.
- Najbolje karakteristike:
- FOC motor/kontroler s inteligentnim upravljanjem okretnim momentom: Za izuzetno osjetljivo rukovanje i izvrsne karakteristike puzanja
- Programabilni kontroler putem aplikacije za pametne telefone: Jednostavna optimizacija tijekom vožnje
- Pogonski sklop i zupčanici izrađeni od robusnog čelika ili metalne legure: Za maksimalnu izdržljivost i precizan prijenos snage.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila za početnike |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | crawler |
| Skala | 1:12 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | FOC bezčetkice 3650 3500KV |
| dim. | (D x Š x V) 390 x 205 x 185 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Brzina (maks.) | 12 km/h |
| Težina | 1910 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Određene značajke | sa svjetlosnim efektom |
| Visina između karoserije i tla | 45 mm |
| Vrijeme vožnje | 45 min |
| Daljinsko upravljanje | 4-kanalna |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | žuta |
| Vrijeme punjenja | 3 h |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 205 mm |
| Visina | 185 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Razmak osovine | 232 mm |
| Širina guma | 38 mm |
| Gume-Ø | 88 mm |
| Stažnje | 88 mm |
| Širina traga | 175 mm |
| Oprema potrebna za rad | baterije za odašiljač |
Opis
Opis
Pro verzija Hyper Go SC+ Scale Crawlera u mjerilu 1:12 postavlja nove standarde u području terenskih vozila na daljinsko upravljanje: Opremljen inovativnim FOC motorom i inteligentnim upravljanjem okretnim momentom, nudi izuzetno osjetljivo upravljanje i izvrsne karakteristike penjanja – idealno za zahtjevno puzanje po bilo kojem terenu. Kontroler se može praktično programirati putem aplikacije za pametne telefone, što omogućuje brzo i jednostavno podešavanje voznih karakteristika tijekom vožnje. Cijeli pogonski sklop i svi zupčanici izrađeni su od robusnog čelika ili izdržljive metalne legure, što osigurava maksimalnu izdržljivost i precizan prijenos snage.
RTR verzija dolazi spremna za vožnju s daljinskim upravljačem, baterijom i kabelom za punjenje. Detaljan izgled mjerila naglašen je visokokvalitetnim aluminijskim kućištem, dok vodootporna kutija prijemnika i LED rasvjeta sprijeda i straga osiguravaju realističnu upotrebu u svim vremenskim uvjetima. Amortizeri pod tlakom ulja, konstrukcija s potpuno kugličnim ležajevima, snažan servo upravljač od 20 kg s metalnim zupčanicima i mekane gume jamče optimalno prianjanje i kontrolu. Sustav od 2,4 GHz bez smetnji upotpunjuje cjelokupni paket i čini Hyper Go SC+ savršenim izborom za ambiciozne ljubitelje crawlera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
RTR verzija dolazi spremna za vožnju s daljinskim upravljačem, baterijom i kabelom za punjenje. Detaljan izgled mjerila naglašen je visokokvalitetnim aluminijskim kućištem, dok vodootporna kutija prijemnika i LED rasvjeta sprijeda i straga osiguravaju realističnu upotrebu u svim vremenskim uvjetima. Amortizeri pod tlakom ulja, konstrukcija s potpuno kugličnim ležajevima, snažan servo upravljač od 20 kg s metalnim zupčanicima i mekane gume jamče optimalno prianjanje i kontrolu. Sustav od 2,4 GHz bez smetnji upotpunjuje cjelokupni paket i čini Hyper Go SC+ savršenim izborom za ambiciozne ljubitelje crawlera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- RTR verzija (spremna za korištenje) uključujući daljinski upravljač, bateriju i kabel za punjenje
- Optika skale
- aluminijsko tijelo
- Vodootporna kutija prijemnika
- LED rasvjeta sprijeda i straga
- Amortizeri pod tlakom ulja
- Puni kuglični ležaj
- Metalni pogonski sklop
- Servo upravljača MG od 20 kg
- Mekane gumene gume
- Sustav bez smetnji od 2,4 GHz
Opseg isporuke
- Model
- Daljinsko upravljanje
- Akumulator
- Kabel za punjenje
- Alat
- 4x rezervne gume
- 8x opruge amortizera
- Upute DE/EN
Komentar
Potreban pribor 2x 1,5 V AA Mignon baterije za daljinski upravljač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)
- Dodatni (1)