Amewi lipo akumulatorski paket za modele 11.1 V 7000 mAh Broj ćelija: 3 tvrdo kućište XT90
- Kataloški br:
- 3436347 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
- Kataloški br:
- 3436347 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
Amewi lipo akumulatorski paket za modele 11.1 V 7000 mAh Broj ćelija: 3 tvrdo kućište XT90
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | LiPo |
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Broj ćelija | 3 |
| Maks. kratkoručno tekuće pražnjenje | 350 A |
| Napon | 11.1 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 7000 mAh |
| Težina | 492 g |
| dim. | (D x Š x V) 138 x 35 x 47 mm |
| Sustav utičnica | XT90 |
| Balancer sustav utičnica | XH |
| Visina | 47 mm |
| Dužina | 138 mm |
| Širina | 35 mm |
| Oblik | tvrdo kućište |
| Proizvođač-br. dijela | 28147 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. katkotrajni tok pražnjenja | 700 A |
| Maks. struja punjenja | 14 A |
| Namjena (maketa) | rezervni dio |
| područja primjene | modelarstvo |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- LiPo baterija 3S
- Adapter XT90 utikač na T-utičnicu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Pozor! Uzmite u obzir da se litij-polimerski akumulator smije puniti isključivo pomoću prikladnog punjača za balansiranje takve vrste akumulatora.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)