Amewi lipo akumulatorski paket za modele 14.8 V 5500 mAh Broj ćelija: 4 softcase XT90
- Kataloški br:
- 3436346 - 62
- Oznaka:
- 28150
- EAN:
- 4262500340048
- Kataloški br:
- 3436346 - 62
- Oznaka:
- 28150
- EAN:
- 4262500340048
Amewi lipo akumulatorski paket za modele 14.8 V 5500 mAh Broj ćelija: 4 softcase XT90
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | LiPo |
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Broj ćelija | 4 |
| Maks. kratkoručno tekuće pražnjenje | 220 A |
| Napon | 14.8 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5500 mAh |
| Težina | 484 g |
| dim. | (D x Š x V) 136 x 40 x 37 mm |
| Sustav utičnica | XT90 |
| Balancer sustav utičnica | XH |
| Visina | 37 mm |
| Dužina | 136 mm |
| Širina | 40 mm |
| Oblik | softcase |
| Proizvođač-br. dijela | 28150 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. katkotrajni tok pražnjenja | 440 A |
| Maks. struja punjenja | 11 A |
| Namjena (maketa) | rezervni dio |
| područja primjene | modelarstvo |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- LiPo baterija 4S
- Adapter s XT90 utikača na XT60 utičnicu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Pozor! Uzmite u obzir da se litij-polimerski akumulator smije puniti isključivo pomoću prikladnog punjača za balansiranje takve vrste akumulatora.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)