Amewi lipo akumulatorski paket za modele 3.7 V 300 mAh Broj ćelija: 1 softcase JST
- Kataloški br:
- 3436345 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
- Kataloški br:
- 3436345 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
Amewi lipo akumulatorski paket za modele 3.7 V 300 mAh Broj ćelija: 1 softcase JST
18.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | LiPo |
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Broj ćelija | 1 |
| Maks. kratkoručno tekuće pražnjenje | 7.5 A |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 300 mAh |
| Težina | 10 g |
| dim. | (D x Š x V) 35 x 18 x 7 mm |
| Sustav utičnica | JST |
| Visina | 7 mm |
| Dužina | 35 mm |
| Širina | 18 mm |
| Oblik | softcase |
| Proizvođač-br. dijela | 28160 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. katkotrajni tok pražnjenja | 15 A |
| Maks. struja punjenja | 0,6 A |
| Namjena (maketa) | rezervni dio |
| područja primjene | modelarstvo |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Akumulator
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Pozor! Uzmite u obzir da se litij-polimerski akumulator smije puniti isključivo pomoću prikladnog punjača za balansiranje takve vrste akumulatora.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)