Amewi lipo akumulatorski paket za modele 7.4 V 5000 mAh Broj ćelija: 2 tvrdo kućište Deans
- Kataloški br:
- 3444891 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
- Kataloški br:
- 3444891 - 62
- EAN:
- 4.2625E+12
Amewi lipo akumulatorski paket za modele 7.4 V 5000 mAh Broj ćelija: 2 tvrdo kućište Deans
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost marke: Amewi
- Preporučena dob u godinama (min.): 14 godina
- 1 komad.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | LiPo |
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Broj ćelija | 2 |
| Maks. kratkoručno tekuće pražnjenje | 250 A |
| Napon | 7.4 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5000 mAh |
| Težina | 282 g |
| dim. | (Š x V x D) 138 x 25 x 45 mm |
| Sustav utičnica | Deans |
| Balancer sustav utičnica | XH |
| Visina | 25 mm |
| Širina | 138 mm |
| Oblik | tvrdo kućište |
| Proizvođač-br. dijela | 28140 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. struja punjenja | 10 A |
| Namjena (maketa) | rezervni dio |
| Boja | crna žuta |
| Dubina | 45 mm |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| Baterijski napon | 7.4 V |
| područja primjene | modelarstvo |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Maks. struja kratkog pražnjenja: 100C (500A)
- Energija: 37,0 Wh
- Sustav konektora: T-utičnica
- Uklj. adapter T-utikač na XT60 utičnicu
Opseg isporuke
- Baterija s adapterom T-utikač na XT60 utičnicu
Komentar
Pozor! Uzmite u obzir da se litij-polimerski akumulator smije puniti isključivo pomoću prikladnog punjača za balansiranje takve vrste akumulatora.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)