Appoldt poluvodički relej 2143-500 Preklopni napon (maks.): 32 V/DC nulti napon uklopa kom.
- Kataloški br:
- 2799672 - 62
- Oznaka:
- 2143-500
- Kataloški br:
- 2799672 - 62
- Oznaka:
- 2143-500
Appoldt poluvodički relej 2143-500 Preklopni napon (maks.): 32 V/DC nulti napon uklopa kom.
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | poluvodički relej |
| Tip | S-ZC-F-LD |
| Prebacivanje | nulti napon uklopa |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Prebacivanje napona (min.) | 15 V/DC |
| Preklopni napon (maks.) | 32 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 48 V/AC |
| Izlazni napon (max.) | 500 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 6.3 A |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Širina | 24 mm |
| Visina | 78 mm |
| Dužina | 85 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.