Appoldt RM-2W 24 V spojni relej Nazivni napon: 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 8 A 2 prebacivanje kom.
- Kataloški br:
- 2799657 - 62
- Oznaka:
- 1405
- Kataloški br:
- 2799657 - 62
- Oznaka:
- 1405
Appoldt RM-2W 24 V spojni relej Nazivni napon: 24 V/DC Prebacivanje struje (maks.): 8 A 2 prebacivanje kom.
88.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | spojni relej |
| Tip | RM-2W 24 V |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Boja | narančasta |
| Vrijeme odziva | 9 ms |
| Vrijeme opadanja | 5 ms |
| Vrsta kontakta | 2 prebacivanje |
| Kontaktni materijal | AgSnO |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 8 A |
| Maks. rasklopna snaga | 2000 VA |
| Električni vijek trajanja | 100 000 |
| Mehanički vijek trajanja | 20000000 |
| Određene značajke | s led |
| Maks. temperatura | 50 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Dužina | 85 mm |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 52 mm |
| dim. | (D x Š x V) 85 x 22 x 52 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.