Appoldt SSR-230V/5A poluvodički relej Nazivni napon: 230 V/AC Prebacivanje struje (maks.): 5 A kom.
- Kataloški br:
- 2799669 - 62
- Oznaka:
- 2010
- Kataloški br:
- 2799669 - 62
- Oznaka:
- 2010
Appoldt SSR-230V/5A poluvodički relej Nazivni napon: 230 V/AC Prebacivanje struje (maks.): 5 A kom.
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | poluvodički relej |
| Tip | SSR-230V/5A |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Boja | sivo-narančasta |
| Nazivni napon | 230 V/AC |
| Preklopni napon (maks.) | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 5 A |
| Određene značajke | s led |
| Maks. temperatura | 50 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Dužina | 62 mm |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 62 mm |
| dim. | (D x Š x V) 62 x 22 x 62 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.