Apranet 19" mrežni ormar (Š x V x D) 555 x 612 x 600 mm 12 U siva
- Kataloški br:
- 3131028 - 62
- Oznaka:
- 26500960
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3131028 - 62
- Oznaka:
- 26500960
- EAN:
- Nema ean
Apranet 19" mrežni ormar (Š x V x D) 555 x 612 x 600 mm 12 U siva
2,885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Jedinica visine | 12 U |
| dim. | (Š x V x D) 555 x 612 x 600 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | siva |
| Širina | 555 mm |
| Visina | 612 mm |
| Dubina | 600 mm |
| Veličina stalka | 254 mm (10") 483 mm (19") |
| Vrsta proizvoda | 19" mrežni ormar |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Kako bismo osigurali brzu i neometanu dostavu, molimo vas da prilikom narudžbe ostavite broj telefona kako biste mogli dogovoriti termin.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.