Arctic ACFAN00135A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
- Kataloški br:
- 3222291 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00135A
- EAN:
- 4895213701617
- Kataloški br:
- 3222291 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00135A
- EAN:
- 4895213701617
Arctic ACFAN00135A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm
70.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
70.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Kapacitet protoka zraka | 95.65 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Položaj | dinamični ležaj sa tekočinom |
| Priključak | 3-pinski |
| Boja | crna |
| Težina | 139 g |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 120 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 25 x 120 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)