Arctic ACFAN00150A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 80 x 80 x 25 mm
- Kataloški br:
- 3222292 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00150A
- EAN:
- 4895213702034
- Kataloški br:
- 3222292 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00150A
- EAN:
- 4895213702034
Arctic ACFAN00150A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 80 x 80 x 25 mm
17.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 80 mm |
| Brzina (min.) | 200 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 40.3 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 3000 U/min |
| Položaj | dinamični ležaj sa tekočinom |
| Priključak | 4-pinski |
| Boja | crna |
| Težina | 81 g |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 80 mm |
| Dubina | 25 mm |
| dim. | (Š x V x D) 80 x 80 x 25 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)