Arctic ACFAN00297A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 92 x 25 x 92 mm
- Kataloški br:
- 3395834 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00297A
- EAN:
- 840033402590
- Kataloški br:
- 3395834 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00297A
- EAN:
- 840033402590
Arctic ACFAN00297A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 92 x 25 x 92 mm
17.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažan i posebno tih
- Optimizirano za visoki statički tlak
- Hidrodinamički klizni ležaj
- Gotovo tihi motor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 92 mm |
| Kapacitet protoka zraka | 40.7 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1900 U/min |
| Položaj | dinamični ležaj sa tekočinom |
| Boja | crna |
| Težina | 101 g |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 92 mm |
| dim. | (Š x V x D) 92 x 25 x 92 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabela | 0.4 m |
| Izvedba | ventilator |
| Brzina ventilatora (maks) | 1900 RPM |
| Napon ventilatora | 12 V |
| Struja ventilatora | 0.08 A |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Dimenzije ventilatora (ŠxDxV) | 92 x 92 x 25 mm |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Statički pritisak ventilatora | 1.32 mmH2O |
| Početni napon | 5 V |
| Težina paketa | 120 g |
| Maksimalni protok vazduha | 23.96 cfm |
Opis
Opis
Naši raznoliki obožavatelji su tihi i moćni. Imamo pravu varijantu i veličinu za svaku primjenu i potrebu – od 80 do 140 mm. Naši ventilatori opremljeni su najnovijom tehnologijom motora, inovativno dizajniranim lopaticama ventilatora i visokokvalitetnim ležajevima, što ih čini posebno izdržljivima i učinkovitima.
Snažan i posebno tih
P9 Silent je snažan i posebno tih 92 mm ventilator s brzinom od 1900 okretaja u minuti. Pruža statički tlak od 1,32 mmH2O, generira protok zraka od 23,96 cfm i izuzetno je učinkovit, trošeći samo 0,08 A. Brzina ventilatora može se regulirati putem napona, što omogućuje individualno podešavanje.
Optimizirano za visoki statički tlak
P9 Silent pruža usmjereni protok zraka i osigurava visok protok zraka čak i u uvjetima posebno visokog otpora zraka. Stoga je P9 Silent posebno prikladan za upotrebu na hladnjacima, radijatorima, pinhole panelima i filterima.
Hidrodinamički klizni ležaj
P9 Silent opremljen je ARCTIC-ovim provjerenim hidrodinamičkim kliznim ležajem, koji omogućuje posebno tihi rad pri bilo kojoj brzini. ARCTIC ne pravi kompromise kada je u pitanju izdržljivost.
Gotovo tihi motor
Motor je glavni izvor neželjene buke, posebno pri malim brzinama ventilatora. Korišteni motor ima vrlo nisko trenje i vibracije, što omogućuje gotovo tihi rad uz istovremeno povećanje dugovječnosti motora.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Snažan i posebno tih
P9 Silent je snažan i posebno tih 92 mm ventilator s brzinom od 1900 okretaja u minuti. Pruža statički tlak od 1,32 mmH2O, generira protok zraka od 23,96 cfm i izuzetno je učinkovit, trošeći samo 0,08 A. Brzina ventilatora može se regulirati putem napona, što omogućuje individualno podešavanje.
Optimizirano za visoki statički tlak
P9 Silent pruža usmjereni protok zraka i osigurava visok protok zraka čak i u uvjetima posebno visokog otpora zraka. Stoga je P9 Silent posebno prikladan za upotrebu na hladnjacima, radijatorima, pinhole panelima i filterima.
Hidrodinamički klizni ležaj
P9 Silent opremljen je ARCTIC-ovim provjerenim hidrodinamičkim kliznim ležajem, koji omogućuje posebno tihi rad pri bilo kojoj brzini. ARCTIC ne pravi kompromise kada je u pitanju izdržljivost.
Gotovo tihi motor
Motor je glavni izvor neželjene buke, posebno pri malim brzinama ventilatora. Korišteni motor ima vrlo nisko trenje i vibracije, što omogućuje gotovo tihi rad uz istovremeno povećanje dugovječnosti motora.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)