Arctic ACFAN00298A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 92 x 25 x 92 mm
- Kataloški br:
- 3395835 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00298A
- EAN:
- 4895213704939
- Kataloški br:
- 3395835 - 62
- Oznaka:
- ACFAN00298A
- EAN:
- 4895213704939
Arctic ACFAN00298A ventilator za PC kućište crna (Š x V x D) 92 x 25 x 92 mm
19.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažan i energetski učinkovit
- Optimizirano za visoki statički tlak
- 0 dB način rada — Nula okretaja u minuti
- Hidrodinamički klizni ležaj
- 200 do 3000 okretaja u minuti kontrolirano putem PWM PST-a
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 92 mm |
| Brzina (min.) | 200 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 65.97 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 3000 U/min |
| Položaj | dinamični ležaj sa tekočinom |
| Boja | crna |
| Težina | 106 g |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dubina | 92 mm |
| dim. | (Š x V x D) 92 x 25 x 92 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabela | 0.4 m |
| Izvedba | ventilator |
| Brzina ventilatora (maks) | 3000 RPM |
| Brzina ventilatora (min) | 200 RPM |
| Napon ventilatora | 12 V |
| Struja ventilatora | 0.12 A |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Dimenzije ventilatora (ŠxDxV) | 92 x 92 x 25 mm |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Podrška za modulaciju širine impulsa (PWM) | da |
| Statički pritisak ventilatora | 3.12 mmH2O |
| Početni napon | 5 V |
| Težina paketa | 125 g |
| Maksimalni protok vazduha | 38.83 cfm |
Opis
Opis
Naši raznoliki obožavatelji su tihi i moćni. Imamo pravu varijantu i veličinu za svaku primjenu i potrebu – od 80 do 140 mm. Naši ventilatori opremljeni su najnovijom tehnologijom motora, inovativno dizajniranim lopaticama ventilatora i visokokvalitetnim ležajevima, što ih čini posebno izdržljivima i učinkovitima.
Snažan i energetski učinkovit
P9 PWM PST je snažan 92 mm ventilator s brzinom od 200 do 3000 okretaja u minuti. Pruža statički tlak od 3,12 mmH2O i generira protok zraka od 38,83 cfm. Zahvaljujući modulaciji širine impulsa (PWM), omogućuje preciznu kontrolu brzine ventilatora i izuzetno je energetski učinkovit s potrošnjom od samo 0,12 A. Također ima 0 dB način rada koji osigurava tihi rad u stanju mirovanja.
Optimizirano za visoki statički tlak
P9 PWM PST isporučuje fokusirani protok zraka i osigurava visok protok zraka čak i u uvjetima posebno visokog otpora zraka. Zbog toga je ventilator idealan za korištenje na hladnjacima, radijatorima, perforiranim pločama i filterima.
0 dB način rada — Nula okretaja u minuti
Ventilator se može zaustaviti putem PWM-a, što omogućuje tihi rad u praznom hodu, a istovremeno osigurava maksimalne performanse kada je to potrebno. To znači da P9 PWM PST nudi izuzetno fleksibilno podešavanje brzine za optimalnu regulaciju protoka zraka u svakom slučaju.
Hidrodinamički klizni ležaj
P9 PWM PST opremljen je ARCTIC-ovim provjerenim hidrodinamičkim kliznim ležajem, koji omogućuje posebno tihi rad. ARCTIC ne pravi kompromise kada je u pitanju izdržljivost.
200 do 3000 okretaja u minuti kontrolirano putem PWM PST-a
ARCTIC-ovi PST (PWM Sharing Technology) ventilatori tvornički su opremljeni Y-razdjelnikom kabela za spajanje do četiri dodatna PST ventilatora u seriju. To omogućuje kontrolu brzine ventilatora P9 PWM PST-a i ostalih ventilatora putem jedne veze.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Snažan i energetski učinkovit
P9 PWM PST je snažan 92 mm ventilator s brzinom od 200 do 3000 okretaja u minuti. Pruža statički tlak od 3,12 mmH2O i generira protok zraka od 38,83 cfm. Zahvaljujući modulaciji širine impulsa (PWM), omogućuje preciznu kontrolu brzine ventilatora i izuzetno je energetski učinkovit s potrošnjom od samo 0,12 A. Također ima 0 dB način rada koji osigurava tihi rad u stanju mirovanja.
Optimizirano za visoki statički tlak
P9 PWM PST isporučuje fokusirani protok zraka i osigurava visok protok zraka čak i u uvjetima posebno visokog otpora zraka. Zbog toga je ventilator idealan za korištenje na hladnjacima, radijatorima, perforiranim pločama i filterima.
0 dB način rada — Nula okretaja u minuti
Ventilator se može zaustaviti putem PWM-a, što omogućuje tihi rad u praznom hodu, a istovremeno osigurava maksimalne performanse kada je to potrebno. To znači da P9 PWM PST nudi izuzetno fleksibilno podešavanje brzine za optimalnu regulaciju protoka zraka u svakom slučaju.
Hidrodinamički klizni ležaj
P9 PWM PST opremljen je ARCTIC-ovim provjerenim hidrodinamičkim kliznim ležajem, koji omogućuje posebno tihi rad. ARCTIC ne pravi kompromise kada je u pitanju izdržljivost.
200 do 3000 okretaja u minuti kontrolirano putem PWM PST-a
ARCTIC-ovi PST (PWM Sharing Technology) ventilatori tvornički su opremljeni Y-razdjelnikom kabela za spajanje do četiri dodatna PST ventilatora u seriju. To omogućuje kontrolu brzine ventilatora P9 PWM PST-a i ostalih ventilatora putem jedne veze.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)