Kataloški br:
Oznaka:
VMS5240B-200EUS
Oznaka:
VMS5240B-200EUS
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Aplikacija omogućena
Da
Bazna stanica
Obavezno, uključeno
Boja proizvođača
crna
Dim.
(Š x V x D) 52 x 78.4 x 89 mm
Dimenzije prijemnika
153 x 140 x 524 mm
Dubina
89 mm
Frekvencija
2.4 GHz
5 GHz
IR raspon (maks.)
7.6 m
Maks. kut gledanja hor.
180 °
Mjesto
Vanjsko područje
Radna temperatura
-20 - 45 °C
Razlučivost (maks.)
3840x2160 piksela
Širina
52 mm
Snimatelj
kompaktni fotoaparat
Specifičnosti video nadzora
s dvosmjernom komunikacijom
sa zvučnikom
s mikrofonom
Snimanje na memorijsku karticu
sa IR LED diodama
sa reflektorom sa bijelim svjetlom
Standard signala
IP
Težina
331 g
Ugrađena pohrana
bez
Veza s oblakom
Google početna
IFTTT
Alexa
Specifično za proizvođača
Apple HomeKit
Visina
78.40 mm