AS Schwabe 46984 LED reflektor, solarni modul 60 W Boja svjetla (LED žarulja): prirodno bijela
- Kataloški br:
- 3387240 - 62
- Oznaka:
- 46984
- EAN:
- 4011160469848
- Kataloški br:
- 3387240 - 62
- Oznaka:
- 46984
- EAN:
- 4011160469848
AS Schwabe 46984 LED reflektor, solarni modul 60 W Boja svjetla (LED žarulja): prirodno bijela
590.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
590.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- s detektorom pokreta
- LiFePo4 litijska baterija 6.4V / 15000mAh
- Vrijeme gorenja: cca 4,5 sata
- Vrijeme punjenja na izravnoj sunčevoj svjetlosti: cca 5h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor |
| Radni napon | 6.4 V |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 60 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | prirodno bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 5200 lm |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | siva |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
Integrirani PIR senzor za preciznu detekciju pokreta. Aktivira pouzdanu rasvjetu kako bi osigurao sigurnost za vašu obitelj i dom - idealno za ulaze i vrtove.
Snažni polikristalni solarni panel od 12 V/35 W sa SAE kabelom od 2 m. Potpuno napunjen za samo 5 sati sunčeve svjetlosti za održivo LED osvjetljenje koje štedi energiju.
Robusna baterija od 6,4 V/15000 mAh jamči 4,5 sati osvjetljenja kada je potpuno napunjena. Trajnost i pouzdanost za energetski učinkovitu rasvjetu.
Svjetlosni tok od 5200lm s neutralnom bijelom temperaturom boje od 4000K i kutom snopa od 120°. Savršeno osvjetljenje za elegantnu vrtnu i fasadnu rasvjetu.
Dva daljinska upravljača (1 rezervni) za jednostavno upravljanje. Uključuje 1,5 m SAE kabela na reflektoru, 3 m SAE kabela s krokodilskim kopčama za fleksibilnu instalaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Snažni polikristalni solarni panel od 12 V/35 W sa SAE kabelom od 2 m. Potpuno napunjen za samo 5 sati sunčeve svjetlosti za održivo LED osvjetljenje koje štedi energiju.
Robusna baterija od 6,4 V/15000 mAh jamči 4,5 sati osvjetljenja kada je potpuno napunjena. Trajnost i pouzdanost za energetski učinkovitu rasvjetu.
Svjetlosni tok od 5200lm s neutralnom bijelom temperaturom boje od 4000K i kutom snopa od 120°. Savršeno osvjetljenje za elegantnu vrtnu i fasadnu rasvjetu.
Dva daljinska upravljača (1 rezervni) za jednostavno upravljanje. Uključuje 1,5 m SAE kabela na reflektoru, 3 m SAE kabela s krokodilskim kopčama za fleksibilnu instalaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)