AS Schwabe 70899 instalacijski kabel H05VV-F 7 x 1 mm crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 3387248 - 62
- Oznaka:
- 70899
- EAN:
- 4011160708992
- Kataloški br:
- 3387248 - 62
- Oznaka:
- 70899
- EAN:
- 4011160708992
AS Schwabe 70899 instalacijski kabel H05VV-F 7 x 1 mm crna Roba na metre
29.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1m kabela s plastičnim omotačem H05VV-F 7x1.0
- obje strane glatko odrezane
- 12V DC
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 12 V |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Presjek | 7 x 1 mm |
| Boja | crna |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 70899 |
| Tip | 70899 |
| Broj žica | 7 x |
| Vrsta proizvoda | instalacijski kabel |
Opis
Opis
Vrlo kvalitetan kabel H05VV-F 7 x 1.0 gotovo je neuništiv i idealan je kao spojni i produžni kabel, kao i kabel za vozilo/vod za vozilo. Visokokvalitetne zidne utičnice i elektro pribor!
Bakreni kabel se može koristiti na gradilištima, u trgovini, industriji, poljoprivredi, kao kabel za vozila ili u kućnoj radionici. Idealno ožičenje utičnica i elektroničkih dodataka.
Obje strane su glatko izrezane, što olakšava postavljanje i osigurava sigurnu upotrebu.
Neizostavan artikal za kampiranje idealan za sve modele karavana i kamper vozila.
Crna boja ovog proizvoda pruža suptilan izgled koji se bez napora uklapa u svako okruženje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bakreni kabel se može koristiti na gradilištima, u trgovini, industriji, poljoprivredi, kao kabel za vozila ili u kućnoj radionici. Idealno ožičenje utičnica i elektroničkih dodataka.
Obje strane su glatko izrezane, što olakšava postavljanje i osigurava sigurnu upotrebu.
Neizostavan artikal za kampiranje idealan za sve modele karavana i kamper vozila.
Crna boja ovog proizvoda pruža suptilan izgled koji se bez napora uklapa u svako okruženje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)