ASRock B760M-H2/M.2 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel® B76
- Kataloški br:
- 3098870 - 62
- Oznaka:
- 90-MXBN00-A0UAYZ
- EAN:
- 4710483944215
- Kataloški br:
- 3098870 - 62
- Oznaka:
- 90-MXBN00-A0UAYZ
- EAN:
- 4710483944215
ASRock B760M-H2/M.2 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel® B76
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | Intel® B760 |
| Baza | Intel® 1700 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Procesor / model | Intel® Core™ i-14000 Intel® Core™ i-13000 Intel® Core™ i-12000 |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Frekvencija takta | 7200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 RJ45 slušalice (3.5 mm jack) mikrofon (3.5 mm jack) |
| Broj DDR5 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 3.0 | 2 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 4 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| OnBoard-Sound | 7.1 HD |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)