ASRock B760M Pro RS matična ploča Baza #####Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel
- Kataloški br:
- 3327003 - 62
- Oznaka:
- B760M-PRO-RS
- EAN:
- 4710483942723
- Kataloški br:
- 3327003 - 62
- Oznaka:
- B760M-PRO-RS
- EAN:
- 4710483942723
ASRock B760M Pro RS matična ploča Baza #####Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče Intel
470.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
470.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1700 Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9
- PC mikro ATX Intel B760 Realtek ALC897 7.1 kanala
- DDR5-SDRAM 4 DIMM bez ECC RAM memorije maksimalno: 192 GB
- HDD i SSD M.2, SATA III
- Tip BIOS-a: EFI AMI 128 Mbit
- 2,5 Gigabit Ethernet
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | Intel® B760 |
| Baza | #####Intel® 1700 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 192 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) USB-C® LAN (10/100/1000 MBit/s) mikrofon (3.5 mm jack) HDMI™ DisplayPort |
| Broj PCIe x16 3.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Dubina | 244 mm |
| Širina | 244 mm |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB | 2 x |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj HDMI priključka | 1 |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | ne |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)