ASRock Barebone 90BXG4E01-A10GA0W B760 480 GB SSD 90BXG4E01-A10GA0W
- Kataloški br:
- 3400646 - 62
- Oznaka:
- 90BXG4E01-A10GA0W
- EAN:
- 4710483942921
- Kataloški br:
- 3400646 - 62
- Oznaka:
- 90BXG4E01-A10GA0W
- EAN:
- 4710483942921
ASRock Barebone 90BXG4E01-A10GA0W B760 480 GB SSD 90BXG4E01-A10GA0W
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- B760
- SO-DIMM
- 480 GB SSD
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Procesor | B760 |
| Procesor / model | B760 |
| Vrsta pohranjivanja | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 960 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 480 GB |
| SSD 2 | 480 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB 3.2 gen. 2 DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 VGA |
| Boja | crna |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dubina | 155 mm |
| Težina | 1.791 |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Tip | Vanjski AC adapter |
| WLAN | ne |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Broj memorijskih slotova | 2 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| DC ulazni priključak | da |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Ne-ECC | da |
| Broj USB4 Gen 2x2 portova | 1 |
| Ugrađen procesor | ne |
| 1 | |
| Broj podržanih uređaja za skladištenje | 4 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)