ASRock Barebone ASRock Barebone Deskmeet X300 HDMI/DP AMD X300 90-BXG4501-A10GA0W
- Kataloški br:
- 3620073 - 62
- Oznaka:
- 90-BXG4501-A10GA0W
- EAN:
- 4710483939136
- Kataloški br:
- 3620073 - 62
- Oznaka:
- 90-BXG4501-A10GA0W
- EAN:
- 4710483939136
ASRock Barebone ASRock Barebone Deskmeet X300 HDMI/DP AMD X300 90-BXG4501-A10GA0W
645.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD X300
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Serija procesora | AMD |
| Procesor | AMD X300 |
| Procesor / model | X300 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Širina | 16.8 cm |
| Visina | 22.16 cm |
| Dubina | 23.61 cm |
| Snaga napajanja | 500 W |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)