ASRock Barebone NUCS-Box-1360P Intel® Core™ i7 1360P 5.0 GHz Intel Iris Xe Grafika 90PXGA30-P0EAY100
- Kataloški br:
- 3133200 - 62
- Oznaka:
- 90PXGA30-P0EAY100
- EAN:
- 4710483942181
- Kataloški br:
- 3133200 - 62
- Oznaka:
- 90PXGA30-P0EAY100
- EAN:
- 4710483942181
ASRock Barebone NUCS-Box-1360P Intel® Core™ i7 1360P 5.0 GHz Intel Iris Xe Grafika 90PXGA30-P0EAY100
2,250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i7 1360P 13. gen. (Raptor Lake) 12 Jezgra(-e) / max. 5.0 GHz
- DDR4-SDRAM 3200 MHz
- Intel Iris Xe Grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | Industrial NUCS BOX-1360P/D4 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 1360P |
| Procesor / model | 1360P |
| Generacija procesora | 13. gen. (Raptor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Procesor / predmemorija | 18 MB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Iris Xe Grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.2 gen. 2 RJ45 Thunderbolt 4 USB-C® slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 110 mm |
| Visina | 38 mm |
| Dubina | 117.5 mm |
| Težina | 900 g |
| Snaga napajanja | 90 W |
| Određene značajke | bez HDD-a bez RAM-a |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bežična funkcija punjenja | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)