ASRock Phantom Gaming Z890M Riptide WiFi matična ploča Baza Intel® 1851 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX
- Kataloški br:
- 3620093 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
- Kataloški br:
- 3620093 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
ASRock Phantom Gaming Z890M Riptide WiFi matična ploča Baza Intel® 1851 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX
850.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
850.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | #####Intel® 1851 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Broj DDR5 | 4 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | crna |
| Dubina | 244 mm |
| Širina | 244 mm |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| HDCP | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 3 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 2 | |
| da | |
| 7 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)