ASRock X870 matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® X870
- Kataloški br:
- 3451976 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
- Kataloški br:
- 3451976 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
ASRock X870 matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® X870
1,220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo ATX AMD X870 Realtek ALC4082 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, podrška za SATA III RAID
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit
- 5-gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® X870 |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Širina | 305 mm |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 2 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)