Asus 2-u-1 Notebook/tablet računalo "ExpertBook B3" 35.6 cm (14 palac) Full HD Intel® Core™ 5 120U 16 GB RAM 512 GB SSD
- Kataloški br:
- 3492046 - 62
- Oznaka:
- 90NX07N1-M02V50
- EAN:
- 4711636264402
- Kataloški br:
- 3492046 - 62
- Oznaka:
- 90NX07N1-M02V50
- EAN:
- 4711636264402
Asus 2-u-1 Notebook/tablet računalo "ExpertBook B3" 35.6 cm (14 palac) Full HD Intel® Core™ 5 120U 16 GB RAM 512 GB SSD
3,540.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,540.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ 5
- 120U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR4-SDRAM512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-u-1 Notebook/tablet računalo |
| Model | "ExpertBook B3" |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ 5 |
| Procesor / model | 120U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 0.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 329 mm |
| Visina | 1.95 mm |
| Dubina | 223.9 mm |
| Težina | 1.61 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 0.9 GHz / max. 5 GHz |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Rezolucija integrirane kamere | 13 Megapiksela |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Integrirana kamera | da |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1280 x 720 piksel | |
| 45 % | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 2 | |
| da | |
| 8 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 1.4 GHz | |
| 2024 | |
| 3.8 GHz | |
| 5 GHz | |
| 1.92 cm | |
| 1.95 cm | |
| 1.86 kg | |
| 1 | |
| da | |
| 50 Wh | |
| 3.25 A | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core 5 120U (12 MB predmemorije)
- 35,6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 IPS zaslon osjetljiv na dodir
- 16 GB DDR4 SDRAM (1 x 16) i 512 GB SSD
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)