Asus 90DC0093-B19010 midi-tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3410885 - 62
- Oznaka:
- 90DC0093-B19010
- EAN:
- 4711387696620
- Kataloški br:
- 3410885 - 62
- Oznaka:
- 90DC0093-B19010
- EAN:
- 4711387696620
Asus 90DC0093-B19010 midi-tower kućište za računala bijela
625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower računalo
- ATX, mikro ATX, mini ITX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2.5, 3.5"
- Broj 3,5" utora za proširenje: 4
- Kaljena staklena ploča(e) Filter protiv prašine
- Bijela
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 4 |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 446 mm |
| Dubina | 450 mm |
| Težina | 11.9 kg |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 285 x 446 x 450 mm |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Izvedba | PC |
| Panel(i) od kaljenog stakla | da |
| RGB kontrolno dugme | da |
| Filter protiv prašine | da |
| Težina paketa | 14 kg |
| Maksimalan broj zadnjih ventilatora | 1 |
| Maksimalan broj gornjih ventilatora | 3 |
| Maksimalna visina CPU hladnjaka | 16.3 cm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 40 cm |
| Broj slotova za proširenje | 8 |
| Maksimalna dužina jedinice napajanja (PSU) | 20 cm |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kućište s dvije komore Unutrašnjost GT502 Horizon ARGB podijeljena je u dvije komore koje tvore neovisne zone hlađenja za CPU i grafičku karticu.
- Neograničeni panoramski dizajn: Kaljene i zatamnjene staklene ploče na prednjoj i bočnim stranama pružaju potpuno nesmetan pogled na glavnu komoru
- Prednja ploča USB Type-C® velike brzine: Prednja ploča GT502 Horizon ARGB ima USB 20Gbps Type-C® priključak za brzu pohranu
- Unaprijed instalirani ARGB ventilatori: Četiri ARGB ventilatora sa živopisnim svjetlosnim efektima osiguravaju uravnoteženo hlađenje
- Potpuno modularni dizajn: Većina panela i montažnog pribora se može ukloniti radi pojednostavljenja instalacije hardvera
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)